Aktualności

ZACZYNAMY

• autor: wayne20, 2015-03-17 17:55

ŚLĄSK KOSZĘCIN 3  -   1 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY

Po ciekawym i pełnym emocji pojedynku zdobywamy 3 punkty . Pierwsza połowa wyraźnie przebiegała pod nasze dyktando wysoko podeszliśmy pod rywali i to wywołało liczne błędy w obronie przyjezdnych. W 20 minucie brak porozumienia między kapitanem oraz bramkarzem  Warty spowodowało bramkę dla naszej drużyny zdobył ją debiutant w drużynie seniorów Dominik Pawełczyk co szczególnie cieszy . Nasza ekipa nadal nie odpuszczała i atakowała kolejne akcje i znów brak zdecydowania w obronie gości wykorzystał Bartłomiej Pilarski dla którego też było to premierowe trafienie . Do przerwy 2-0 . W drugiej odsłonie goście przejęli inicjatywę atakowali lecz stwarzali tylko sytuacje po stałych fragmentach gry . My czekaliśmy na kontry i jedna z nich przyniosła bramkę na 3-0 , piłkę przejął Kamil Pilarski i od razu zagrał do Dariusza Brysia , który znakomicie wywiódł w pole bramkarza rywali i strzelił bez problemu do pustej bramki . 10 minut przed końcem niepotrzebny faul Sebastiana Rogocza i rzut karny dla rywali pewnie wykorzystany . Zdobyliśmy trzy punkty po dobrej grze . Za tydzień wybieramy się na trudny teren do Częstochowy na mecz z stołeczną Skrą .Średnia wieku naszej wyjściowej jedenastki w spotkaniu z Wartą Kamieńskie Młyny to 21 lat .