Wyszukiwarka

Aktualności

AWANS !!!

• autor: wayne20, 2014-07-15 20:50

ŚLĄSK KOSZĘCIN PO DŁUGIEJ PRZERWIE WRACA DO LIGI OKRĘGOWEJ DZIĘKI WYGRANEJ 1-0 Z ORKANEM RZERZĘCZYCE .

Spotkanie odbyło się 13.07.14 o godzinie 17.00 przy bardzo dużej liczbie kibiców ( około 500 ) ,a także przy wspaniałej pogodzie . Mecz zaczął się spokojnie pierwsze minuty to równa gra kilka sytuacji z oby dwóch stron . Jako pierwsi stuprocentową sytuację mieli goście lecz nasz bramkarz Rafał Grabolus spisał się znakomicie . Nasza obrona popełniła kilka prostych błędów i tylko po nich Orkan tworzył sobie dogodne sytuacje . Śląsk  nieco przyspieszył ,kilka ataków z lewej strony boiska przyniosły efekt ,a konkretnie 2 słupki oraz rzut karny w około 35 minucie ( karny został odgwizdany po akcji Bartosza Sadowskiego który pomknął lewą stroną wyprzedził dwóch rywali uderzył piłką odbiła się od słupka Damian Czudaj znalazł się na 10 metrze i w niekonwencjonalny sposób uderzył piłkę zmierzała ona do bramki lecz obrońca obronił strzał ręką , sędzia widział całą sytuację z bliska ukarał zawodnika Rzerzęczyc czerwoną kartką i wskazał na 11 metr do piłki podszedł Dariusz Bryś i strzałem po ziemi w lewy róg umieścił piłkę w siatce ) . Do przerwy 1-0 . Po przerwie gra była szarpana ,mało podań,dużo walki. Tworzyliśmy kolejne sytuację lecz byliśmy bardzo nieskuteczni przy wykańczaniu akcji . W 55 minucie na boisko wszedł Marcin Pilarski za Macieja Nowakowskiego . Następnie za Mateusza Suszę Henryk Gatnar oraz Łukasz Kożuch za Wojciecha Strobę . Gra lekko się zaostrzyła lecz sędziowie mieli pełną kontrolę nad spotkaniem . Pod koniec meczu nasz znakomity golkiper znów popisał się wyśmienitą obroną strzału z rzutu wolnego . Stworzyliśmy znów kilka klarownych sytuacji do umieszczenia piłki w siatce lecz zawsze czegoś zabrakło . W 92 minucie na boisku zameldował się Mateusz Pietrzyk ,który wszedł na boisko za Bartosza Sadowskiego . Sędzia zakończył mecz i Śląsk Koszęcin wpadł w szał radości .