Aktualności

9 KOLEJKA !!!

• autor: wayne20, 2014-05-28 22:42

LKS  "HURAGAN"  JEZIORO   2 - 1 LKS  "ŚLĄSK"  KOSZĘCIN

Po równym spotkaniu przegrywamy 2-1 . Do przerwy gospodarze prowadzili 1-0 po strzale z rzutu wolnego ( kontrowersyjna ręka ) . W pierwszej połowie nasza drużyna nie radziła sobie. W drugiej połowie przejęliśmy zdecydowanie inicjatywę już w pierwszych 20 minutach mogliśmy prowadzić lecz nie wykorzystaliśmy swoich szans . w końcu nasze ataki przyniosły efekt i wyrównaliśmy w 75 minucie po strzale Damiana Czudaja  ,chwilę póżniej zawodnik Huraganu zagrał piłkę ręką w polu karnym sędzia główny podbiegł ocenił sytuację i wskazał na 11 metr lecz po chwili zmienił decyzję dlatego ,że boczny sędzia przekazał mu że zagranie piłki ręką było przed polem karnym lecz kilka sekund temu sam ocenił sytuację i stwierdził że piłka została dotknięta ręką w polu karnym ( totalnie niezrozumiałe zachowanie sędziego ) i właśnie z tego rzutu wolnego poszła kontra która zadecydowała o wyniku spotkania Jezioro zdobyło bramkę na 2-1 i takim wynikiem zakończył się mecz .Takim sposobem zakończyliśmy dziesięć spotkań bez porażki. Następny mecz rozgrywamy w środę z Mechanikiem Kochcice . Graliśmy bez Kamila Pilarskiego , Rafała Grabolusa , Marcina Pilarskiego oraz Andrzeja Świtały . Na szczęście w środę będą wszyscy oprócz Andrzeja którego nie zobaczymy do końca sezonu .

SKŁAD :

Jacek Sobala , Bartłomiej Pilarski , Łukasz Kożuch ( KPT ) , Henryk Gatnar , Sebastian Rogocz , Maciej Nowakowski , Mateusz Pietrzyk , Mateusz Susza , Damian Czudaj , Bartosz Sadowski , Dariusz Bryś

REZERWA :

Artur Spałek , Wojciech Stroba ( 46 minuta zmiana za Łukasza Kożucha ) , Dawid Ulfik