6 KOLEJKA !!!

• autor: wayne20, 2014-05-10 14:07

ZAPRASZAMY

ŚLĄSK KOSZĘCIN 3  - 1  POKÓJ SADÓW

Derbowe spotkanie ekip z Sadowa i Koszęcina nie zawiodło wręcz dla kibiców było to bardzo atrakcyjne spotkanie dużo sytuacji , emocji oraz cztery bramki. W całym spotkaniu ekipa Śląska była lepszą drużyną stworzyła więcej sytuacji , wymieniła dużo więcej podań oraz zostawiła zdrowie na boisku . Lecz po pierwszej połowie schodziliśmy z wynikiem 0-1 bramkę goście zdobyli po kontrze w 31 minucie . Po zmianie stron przewaga narastała z każdą minutą i w 67 minucie Andrzej Świtała zdobył piękną bramkę z rzutu wolnego . Po kilku minutach sędzia odgwizdał faul w polu karnym Sadowa , niestety nie wykorzystał go Kamil Pilarski , bramkarz rzucił się w dobry róg bramki . W 71 minucie Pokój wyszedł z szybką kontrą i po kontrowersyjnym faulu Marcin Pilarski otrzymał czerwoną kartkę . Mimo tego , że graliśmy w 10 w 72 minucie Bartosz Sadowski zdobył bramkę jest to bardzo ważna bramka dla naszego znakomitego napastnika bo zdobyta po długiej przerwie . W 73 minucie Kamil Pilarski ładnie wszedł między obrońców z Sadowa i po ładnym strzale zdobył bramkę tym samym zrehabilitował się za niestrzelony karny . Do końca spotkania kontrolowaliśmy grę mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji do zdobycia kolejnych goli . Także dobre zmiany trenera pomogły w zdobyciu kompletu punktów , Maciej Nowakowski oraz Wojciech Stroba zaprezentowali się dobrze .