Aktualności

12 KOLEJKA !!!

• autor: wayne20, 2013-11-01 00:21

LKS SIERAKÓW-ŚLĄSKI 1  - 1  LKS "ŚLĄSK" KOSZĘCIN

Mecz zakończył się podziałem punktów , ale sędzia popełnił kuriozalny błąd ponieważ nie uznał prawidłowej bramki strzelonej przez Śląsk na 2-1 . Podczas spotkania przewage miała drużyna gospodarzy ale mimo tego do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis . Po przerwie w 54 minucie zdobywa bramkę Sieraków na szczęście Śląsk szybko odpowiedział bo w 62 do bramki gospodarzy trafia M.Pilarski . Pod koniec spotkania dobre zmiany dokonane przez trenera Śląska dały efekt i goście kilka razy grożnie zaatakowali z kontry po jednej z nich ponownie piłkę do bramki skierował Marcin Pilarski ale gol nie został uznany .

• Komentarzy [14]
  • czytano: [1324]

autor: ~mary 2013-11-03 15:17:57

avatar 1-1 .info z strony LKS Śieraków Śl.

autor: ~PB 2013-11-03 15:31:03

avatar Racja, mecz skończył sie wynikiem 1:1.

autor: ~kibic z ciasnej 2013-11-03 16:23:21

avatar dzieki sedziemu ktory nieuznal prawidlowo zdobytej bramki przez koszecin i niepodyktowal karnego po rece kapitana z sierakowa w polu karnym oczywiscie sedziowie nie pierwszy raz daja popis swoich umiejetnosci ino dziwi to fakt ze zawsze pomagaja druzynie z sierakowa

autor: ~anonim 2013-11-03 16:50:52

avatar [yotube.pl] /watch?v=l8ddPIWmVC8

autor: ~ktos 2013-11-03 16:52:59

avatar bramka czysto zdobyta jeszcze zawodnik z koszęcina został kopnięty po tym jak najpierw uderzył piłke i wpadła do bramki

autor: ~Kamil 10 2013-11-03 17:15:30

avatar Czysta bramka nie rozumiem decyzji sędziego chociaż stałem obok niego i widziałem to z tej samej perspektywy , ale cóż tak to już jest .

autor: ~hjkmhj 2013-11-03 18:22:08

avatar wozniki mechanik 5-1

autor: ~her 2013-11-03 19:11:18

avatar Skąd Sieraków ma tylu swoich sędziów w A klasie? Wy znowu poszkodowani!!!

autor: ~kibic 2013-11-03 20:31:40

avatar jak skad trener jelonek gral w sparcie a wiekszosc sedziow to niespelnione talenty pilkarzy a teraz spelniaja sie jako sedziowie

autor: ~Sparta 2013-11-03 21:22:24

avatar Dzięki Panowie za odebrane punkty Sierakowa :) Powodzenia dalej :)

autor: ~kibic M. 2013-11-04 10:58:52

avatar Polecam, relację z meczu na stronie klubowej Sierakowa Śląskiego.

autor: ~kibic 2013-11-04 18:03:12

avatar Ten który pisze te relacje pomeczowe to jakiś kretyn, który nie zna się w ogóle na piłce, podejrzewam że relacje te pisze sołtys Sierakowa + prezes,piszą nie to co się dzieje na boisku tylko to co im pasuje, jeden niespełniony sołtys drugi kiedyś niedoszły wójt

autor: ~#adamMałysz. 2013-11-05 15:17:12

avatar hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaha

autor: ~Julian Werner 2013-11-06 17:43:39

avatar Witam.
Administruję stronę Sierakowa. Na meczu byłem obecny tylko do 70 minuty i nie widziałem zdarzenia z nieuznaną bramką. W późniejszych rozmowach telefonicznych nie otrzymałem informacji na ten temat. Dopiero po wpisie Czytelnika mojej strony poprawiłem tekst. Staram się być obiektywny ale nie jestem w stanie był wszędzie i zawsze. Przeprosinki i pozdrowienia.