LKS Śląsk Koszęcin - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Błękitni Herby - Żwirex Hadra
Huragan Jezioro - Śląsk Koszęcin
Sieraków Śląski - Jedność Boronów
Sparta II Lubliniec - Liswarta Lisów
Sparta Tworóg - Mechanik Kochcice
Promień Glinica - Pokój Sadów
Płomień Przystajń - Ruch Kochanowice

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 29, wczoraj: 379
ogółem: 1 476 887

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-19 Żwirex Hadra 6:3 Błękitni Herby zobacz ›
2018-08-19 Śląsk Koszęcin 4:3 Huragan Jezioro zobacz ›
2018-08-19 Jedność Boronów 0:2 Sieraków Śląski zobacz ›
2018-08-19 Liswarta Lisów 0:3 Sparta II Lubliniec zobacz ›
2018-08-19 Mechanik Kochcice 2:0 Sparta Tworóg zobacz ›
2018-08-19 Pokój Sadów 2:2 Promień Glinica zobacz ›
2018-08-19 Ruch Kochanowice 2:3 Płomień Przystajń zobacz ›
2018-08-25 Błękitni Herby 0:5 Promień Glinica zobacz ›
2018-08-25 Ruch Kochanowice 5:3 Pokój Sadów zobacz ›
2018-08-25 Sparta Tworóg 0:3 Płomień Przystajń zobacz ›
2018-08-25 Sieraków Śląski 3:3 Liswarta Lisów zobacz ›
2018-08-25 Huragan Jezioro 0:7 Jedność Boronów zobacz ›
2018-08-25 Żwirex Hadra 1:4 Śląsk Koszęcin relacja ›
2018-08-26 Sparta II Lubliniec 3:0 Mechanik Kochcice zobacz ›
2018-09-01 Śląsk Koszęcin 0:4 Błękitni Herby zobacz ›
2018-09-01 Jedność Boronów 13:0 Żwirex Hadra zobacz ›
2018-09-01 Mechanik Kochcice 0:0 Sieraków Śląski zobacz ›
2018-09-01 Promień Glinica 2:3 Ruch Kochanowice zobacz ›
2018-09-02 Płomień Przystajń 0:3 Sparta II Lubliniec zobacz ›
2018-09-02 Liswarta Lisów 8:1 Huragan Jezioro zobacz ›
2018-09-02 Pokój Sadów 4:0 Sparta Tworóg zobacz ›
2018-09-08 Błękitni Herby 2:2 Ruch Kochanowice zobacz ›
2018-09-08 Sparta Tworóg 0:2 Promień Glinica zobacz ›
2018-09-08 Sieraków Śląski 2:3 Płomień Przystajń zobacz ›
2018-09-08 Huragan Jezioro 1:3 Mechanik Kochcice zobacz ›
2018-09-08 Żwirex Hadra 1:2 Liswarta Lisów zobacz ›
2018-09-08 Śląsk Koszęcin 2:6 Jedność Boronów zobacz ›
2018-09-09 Sparta II Lubliniec 1:2 Pokój Sadów zobacz ›
2018-09-15 Mechanik Kochcice 11:2 Żwirex Hadra zobacz ›
2018-09-15 Płomień Przystajń 2:3 Huragan Jezioro zobacz ›
2018-09-15 Pokój Sadów 1:1 Sieraków Śląski zobacz ›
2018-09-15 Ruch Kochanowice 4:0 Sparta Tworóg zobacz ›
2018-09-16 Jedność Boronów 6:0 Błękitni Herby zobacz ›
2018-09-16 Liswarta Lisów 5:0 Śląsk Koszęcin zobacz ›
2018-09-16 Promień Glinica 5:0 Sparta II Lubliniec zobacz ›
2018-09-22 Błękitni Herby 4:2 Sparta Tworóg zobacz ›
2018-09-22 Sparta II Lubliniec 4:0 Ruch Kochanowice zobacz ›
2018-09-22 Sieraków Śląski 3:1 Promień Glinica zobacz ›
2018-09-22 Huragan Jezioro 1:1 Pokój Sadów zobacz ›
2018-09-22 Żwirex Hadra 1:12 Płomień Przystajń zobacz ›
2018-09-22 Śląsk Koszęcin 1:3 Mechanik Kochcice zobacz ›
2018-09-22 Jedność Boronów 4:1 Liswarta Lisów zobacz ›
2018-09-30 Liswarta Lisów 6:1 Błękitni Herby zobacz ›
2018-09-30 Mechanik Kochcice 0:2 Jedność Boronów zobacz ›
2018-09-30 Płomień Przystajń 6:5 Śląsk Koszęcin zobacz ›
2018-09-30 Pokój Sadów 11:1 Żwirex Hadra zobacz ›
2018-09-30 Promień Glinica 5:1 Huragan Jezioro zobacz ›
2018-09-30 Ruch Kochanowice 0:3 Sieraków Śląski zobacz ›
2018-09-30 Sparta Tworóg 0:6 Sparta II Lubliniec zobacz ›
2018-10-06 Sieraków Śląski 2:0 Sparta Tworóg zobacz ›
2018-10-06 Huragan Jezioro 2:2 Ruch Kochanowice zobacz ›
2018-10-06 Żwirex Hadra 1:6 Promień Glinica zobacz ›
2018-10-06 Śląsk Koszęcin 1:2 Pokój Sadów zobacz ›
2018-10-06 Jedność Boronów 2:0 Płomień Przystajń zobacz ›
2018-10-06 Liswarta Lisów 3:1 Mechanik Kochcice zobacz ›
2018-10-06 Sparta II Lubliniec 3:0 Błękitni Herby zobacz ›
2018-10-13 Mechanik Kochcice 4:1 Błękitni Herby zobacz ›
2018-10-13 Promień Glinica 4:0 Śląsk Koszęcin zobacz ›
2018-10-13 Sparta Tworóg 2:3 Huragan Jezioro zobacz ›
2018-10-14 Płomień Przystajń 4:6 Liswarta Lisów zobacz ›
2018-10-14 Pokój Sadów 0:0 Jedność Boronów zobacz ›
2018-10-14 Ruch Kochanowice 1:0 Żwirex Hadra zobacz ›
2018-10-14 Sparta II Lubliniec 3:1 Sieraków Śląski zobacz ›
10  2018-10-20 Błękitni Herby 1:6 Sieraków Śląski zobacz ›
10  2018-10-20 Huragan Jezioro 3:2 Sparta II Lubliniec zobacz ›
10  2018-10-20 Śląsk Koszęcin 3:4 Ruch Kochanowice zobacz ›
10  2018-10-20 Jedność Boronów 3:0 Promień Glinica zobacz ›
10  2018-10-20 Liswarta Lisów 2:0 Pokój Sadów zobacz ›
10  2018-10-20 Mechanik Kochcice 6:1 Płomień Przystajń zobacz ›
10  2018-10-21 Żwirex Hadra 2:7 Sparta Tworóg zobacz ›
11  2018-10-27 Ruch Kochanowice 0:7 Jedność Boronów zobacz ›
11  2018-10-27 Płomień Przystajń 6:1 Błękitni Herby zobacz ›
11  2018-10-27 Pokój Sadów 2:4 Mechanik Kochcice zobacz ›
11  2018-10-27 Promień Glinica 2:4 Liswarta Lisów zobacz ›
11  2018-10-27 Sparta Tworóg 2:2 Śląsk Koszęcin zobacz ›
11  2018-10-27 Sparta II Lubliniec 4:1 Żwirex Hadra zobacz ›
11  2018-10-27 Sieraków Śląski 2:0 Huragan Jezioro zobacz ›
12  2018-11-03 Błękitni Herby 3:0 Huragan Jezioro zobacz ›
12  2018-11-03 Żwirex Hadra 1:1 Sieraków Śląski zobacz ›
12  2018-11-03 Śląsk Koszęcin 0:3 Sparta II Lubliniec zobacz ›
12  2018-11-03 Jedność Boronów 6:0 Sparta Tworóg zobacz ›
12  2018-11-03 Liswarta Lisów 4:2 Ruch Kochanowice zobacz ›
12  2018-11-03 Mechanik Kochcice 2:1 Promień Glinica zobacz ›
12  2018-11-03 Płomień Przystajń 5:4 Pokój Sadów zobacz ›
13  2018-11-10 Sieraków Śląski 4:0 Śląsk Koszęcin relacja ›
13  2018-11-11 Huragan Jezioro 7:1 Żwirex Hadra zobacz ›
13  2018-11-11 Sparta II Lubliniec 1:0 Jedność Boronów zobacz ›
13  2018-11-11 Sparta Tworóg 0:9 Liswarta Lisów zobacz ›
13  2018-11-11 Ruch Kochanowice 2:4 Mechanik Kochcice zobacz ›
13  2018-11-11 Promień Glinica 6:1 Płomień Przystajń zobacz ›
13  2018-11-11 Pokój Sadów 4:2 Błękitni Herby zobacz ›
14  Błękitni Herby Żwirex Hadra 17:00
14  Huragan Jezioro Śląsk Koszęcin 17:00
14  Sieraków Śląski Jedność Boronów 17:00
14  Sparta II Lubliniec Liswarta Lisów 17:00
14  Sparta Tworóg Mechanik Kochcice 17:00
14  Promień Glinica Pokój Sadów 17:00
14  Płomień Przystajń Ruch Kochanowice 17:00
15  Promień Glinica Błękitni Herby 17:00
15  Pokój Sadów Ruch Kochanowice 17:00
15  Płomień Przystajń Sparta Tworóg 17:00
15  Mechanik Kochcice Sparta II Lubliniec 17:00
15  Liswarta Lisów Sieraków Śląski 17:00
15  Jedność Boronów Huragan Jezioro 17:00
15  Śląsk Koszęcin Żwirex Hadra 17:00
16  Błękitni Herby Śląsk Koszęcin 16:00
16  Żwirex Hadra Jedność Boronów 16:00
16  Sieraków Śląski Mechanik Kochcice 16:00
16  Sparta II Lubliniec Płomień Przystajń 16:00
16  Huragan Jezioro Liswarta Lisów 16:00
16  Sparta Tworóg Pokój Sadów 16:00
16  Ruch Kochanowice Promień Glinica 16:00
17  Ruch Kochanowice Błękitni Herby 16:00
17  Promień Glinica Sparta Tworóg 16:00
17  Pokój Sadów Sparta II Lubliniec 16:00
17  Płomień Przystajń Sieraków Śląski 16:00
17  Mechanik Kochcice Huragan Jezioro 16:00
17  Liswarta Lisów Żwirex Hadra 16:00
17  Jedność Boronów Śląsk Koszęcin 16:00
18  Błękitni Herby Jedność Boronów 17:00
18  Śląsk Koszęcin Liswarta Lisów 17:00
18  Żwirex Hadra Mechanik Kochcice 17:00
18  Huragan Jezioro Płomień Przystajń 17:00
18  Sieraków Śląski Pokój Sadów 17:00
18  Sparta II Lubliniec Promień Glinica 17:00
18  Sparta Tworóg Ruch Kochanowice 17:00
19  Sparta Tworóg Błękitni Herby 17:00
19  Ruch Kochanowice Sparta II Lubliniec 17:00
19  Promień Glinica Sieraków Śląski 17:00
19  Pokój Sadów Huragan Jezioro 17:00
19  Płomień Przystajń Żwirex Hadra 17:00
19  Mechanik Kochcice Śląsk Koszęcin 17:00
19  Liswarta Lisów Jedność Boronów 17:00
20  Błękitni Herby Liswarta Lisów 17:00
20  Jedność Boronów Mechanik Kochcice 17:00
20  Śląsk Koszęcin Płomień Przystajń 17:00
20  Żwirex Hadra Pokój Sadów 17:00
20  Huragan Jezioro Promień Glinica 17:00
20  Sieraków Śląski Ruch Kochanowice 17:00
20  Sparta II Lubliniec Sparta Tworóg 17:00
21  Sparta Tworóg Sieraków Śląski 17:00
21  Ruch Kochanowice Huragan Jezioro 17:00
21  Promień Glinica Żwirex Hadra 17:00
21  Pokój Sadów Śląsk Koszęcin 15:00
21  Płomień Przystajń Jedność Boronów 17:00
21  Mechanik Kochcice Liswarta Lisów 17:00
21  Błękitni Herby Sparta II Lubliniec 17:00
22  Błękitni Herby Mechanik Kochcice 15:00
22  Liswarta Lisów Płomień Przystajń 15:00
22  Jedność Boronów Pokój Sadów 15:00
22  Śląsk Koszęcin Promień Glinica 12:00
22  Żwirex Hadra Ruch Kochanowice 15:00
22  Huragan Jezioro Sparta Tworóg 15:00
22  Sieraków Śląski Sparta II Lubliniec 15:00
23  Sieraków Śląski Błękitni Herby 15:00
23  Sparta II Lubliniec Huragan Jezioro 15:00
23  Sparta Tworóg Żwirex Hadra 15:00
23  Ruch Kochanowice Śląsk Koszęcin 15:00
23  Promień Glinica Jedność Boronów 15:00
23  Pokój Sadów Liswarta Lisów 15:00
23  Płomień Przystajń Mechanik Kochcice 15:00
24  Jedność Boronów Ruch Kochanowice 15:00
24  Błękitni Herby Płomień Przystajń 15:00
24  Mechanik Kochcice Pokój Sadów 15:00
24  Liswarta Lisów Promień Glinica 15:00
24  Śląsk Koszęcin Sparta Tworóg 13:00
24  Żwirex Hadra Sparta II Lubliniec 15:00
24  Huragan Jezioro Sieraków Śląski 15:00
25  Huragan Jezioro Błękitni Herby 13:00
25  Sieraków Śląski Żwirex Hadra 13:00
25  Sparta II Lubliniec Śląsk Koszęcin 13:00
25  Sparta Tworóg Jedność Boronów 13:00
25  Ruch Kochanowice Liswarta Lisów 13:00
25  Promień Glinica Mechanik Kochcice 13:00
25  Pokój Sadów Płomień Przystajń 13:00
26  Żwirex Hadra Huragan Jezioro 13:00
26  Śląsk Koszęcin Sieraków Śląski 13:00
26  Jedność Boronów Sparta II Lubliniec 13:00
26  Liswarta Lisów Sparta Tworóg 13:00
26  Mechanik Kochcice Ruch Kochanowice 13:00
26  Płomień Przystajń Promień Glinica 13:00
26  Błękitni Herby Pokój Sadów 13:00

Ostatnie spotkanie

Sieraków ŚląskiŚląsk Koszęcin
Sieraków Śląski 4:0 Śląsk Koszęcin
2018-11-10, 13:00:00
Boisko w Sierakowie Śl
    relacja »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Huragan Jezioro 7:1 Żwirex Hadra
Sieraków Śląski 4:0 Śląsk Koszęcin
Sparta II Lubliniec 1:0 Jedność Boronów
Sparta Tworóg 0:9 Liswarta Lisów
Ruch Kochanowice 2:4 Mechanik Kochcice
Promień Glinica 6:1 Płomień Przystajń
Pokój Sadów 4:2 Błękitni Herby

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota