LKS Śląsk Koszęcin - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
Żwirex Hadra - pauza
LKS Śląsk Koszęcin - Victoria Strzebiń
Płomień Łagiewniki Wielkie - Tajfun Harbułtowice
DRON - HAR Droniowice - Płomień Borowe
LKS Wierzbie - Unia Lisowice
Zieloni Zborowskie - Promień Glinica II
Dragon Rusinowice - Unia Lubecko

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 44, wczoraj: 174
ogółem: 1 440 866

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-13 Tajfun Harbułtowice 1:3 Victoria Strzebiń zobacz ›
2017-08-13 Płomień Borowe 0:0 LKS Wierzbie zobacz ›
2017-08-13 Żwirex Hadra 6:2 Dragon Rusinowice zobacz ›
2017-08-13 Promień Glinica II 0:1 LKS Śląsk Koszęcin relacja ›
2017-08-13 Unia Lisowice 1:0 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2017-08-13 Unia Lubecko 1:0 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2017-08-13 Promień Glinica DRON-HAR Droniowice 17:00
2017-08-19 LKS Śląsk Koszęcin 3:1 DRON-HAR Droniowice relacja ›
2017-08-20 LKS Wierzbie 2:7 Żwirex Hadra zobacz ›
2017-08-20 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:1 Płomień Borowe zobacz ›
2017-08-20 Zieloni Zborowskie 3:2 Unia Lubecko zobacz ›
2017-08-20 Victoria Strzebiń 3:1 Unia Lisowice zobacz ›
2017-08-20 Promień Glinica II 3:1 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
2017-08-26 Unia Lisowice 3:1 Promień Glinica II zobacz ›
2017-08-26 Unia Lubecko 3:4 Victoria Strzebiń zobacz ›
2017-08-26 Płomień Borowe 2:3 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2017-08-26 Żwirex Hadra 6:1 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2017-08-26 DRON-HAR Droniowice 1:2 Dragon Rusinowice zobacz ›
2017-08-27 Tajfun Harbułtowice 1:1 LKS Śląsk Koszęcin relacja ›
2017-09-02 LKS Śląsk Koszęcin 5:0 Dragon Rusinowice relacja ›
2017-09-02 Żwirex Hadra 8:0 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2017-09-02 Tajfun Harbułtowice 0:2 Unia Lisowice zobacz ›
2017-09-03 LKS Wierzbie 6:0 DRON-HAR Droniowice zobacz ›
2017-09-03 Victoria Strzebiń 4:2 Płomień Borowe zobacz ›
2017-09-03 Promień Glinica II 8:1 Unia Lubecko zobacz ›
2017-09-09 Płomień Borowe 0:1 Promień Glinica II zobacz ›
2017-09-09 Żwirex Hadra 3:2 Victoria Strzebiń zobacz ›
2017-09-09 Dragon Rusinowice 0:6 LKS Wierzbie zobacz ›
2017-09-10 Unia Lisowice 4:1 LKS Śląsk Koszęcin relacja ›
2017-09-10 DRON-HAR Droniowice 4:1 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
2017-09-10 Unia Lubecko 3:3 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
Unia Lisowice 5:2 Unia Lubecko zobacz ›
2017-09-16 LKS Śląsk Koszęcin 5:0 LKS Wierzbie relacja ›
2017-09-16 Tajfun Harbułtowice 3:0 Płomień Borowe zobacz ›
2017-09-17 Płomień Łagiewniki Wielkie 0:3 Dragon Rusinowice zobacz ›
2017-09-17 Promień Glinica II 0:2 Żwirex Hadra zobacz ›
2017-09-17 DRON-HAR Droniowice 9:1 Zieloni Zborowskie zobacz ›
Żwirex Hadra 6:1 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
Unia Lubecko 1:9 LKS Śląsk Koszęcin relacja ›
Płomień Borowe 2:3 Unia Lisowice zobacz ›
DRON-HAR Droniowice 3:2 Victoria Strzebiń zobacz ›
LKS Wierzbie 4:0 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
Dragon Rusinowice 2:2 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2017-09-30 LKS Śląsk Koszęcin 6:1 Płomień Łagiewniki Wielkie relacja ›
2017-10-01 LKS Wierzbie 5:1 Zieloni Zborowskie zobacz ›
2017-10-01 Victoria Strzebiń 4:0 Dragon Rusinowice zobacz ›
2017-10-01 Promień Glinica II 6:1 DRON-HAR Droniowice zobacz ›
2017-10-01 Unia Lubecko 2:1 Płomień Borowe zobacz ›
2017-10-01 Unia Lisowice 2:4 Żwirex Hadra zobacz ›
2017-10-07 Płomień Borowe 2:5 LKS Śląsk Koszęcin relacja ›
2017-10-07 Żwirex Hadra 11:1 Unia Lubecko zobacz ›
2017-10-07 Dragon Rusinowice 4:0 Promień Glinica II zobacz ›
2017-10-07 LKS Wierzbie 1:2 Victoria Strzebiń zobacz ›
2017-10-08 DRON-HAR Droniowice 1:5 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
2017-10-08 Płomień Łagiewniki Wielkie 2:6 Zieloni Zborowskie zobacz ›
10  2017-10-14 LKS Śląsk Koszęcin 4:0 Zieloni Zborowskie relacja ›
10  2017-10-14 Płomień Borowe 1:3 Żwirex Hadra zobacz ›
10  2017-10-15 Victoria Strzebiń 0:3 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
10  2017-10-15 Promień Glinica II 0:1 LKS Wierzbie zobacz ›
10  2017-10-15 Tajfun Harbułtowice 1:3 Dragon Rusinowice zobacz ›
10  2017-10-15 Unia Lisowice 3:0 DRON-HAR Droniowice zobacz ›
11  2017-10-21 Żwirex Hadra 3:4 LKS Śląsk Koszęcin relacja ›
11  2017-10-22 DRON-HAR Droniowice 7:2 Unia Lubecko zobacz ›
11  2017-10-22 Dragon Rusinowice 2:2 Unia Lisowice zobacz ›
11  2017-10-22 LKS Wierzbie 5:1 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
11  2017-10-22 Płomień Łagiewniki Wielkie 2:3 Promień Glinica II zobacz ›
11  2017-10-22 Victoria Strzebiń 0:4 Zieloni Zborowskie zobacz ›
12  2017-10-28 LKS Śląsk Koszęcin 5:0 Victoria Strzebiń relacja ›
12  2017-10-28 Płomień Borowe 1:0 DRON-HAR Droniowice zobacz ›
12  2017-10-29 Dragon Rusinowice 1:0 Unia Lubecko zobacz ›
12  2017-10-29 Promień Glinica II 3:5 Zieloni Zborowskie zobacz ›
12  2017-10-29 Unia Lisowice 7:0 LKS Wierzbie zobacz ›
12  2017-10-29 Tajfun Harbułtowice 3:0 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
13  Tajfun Harbułtowice 6:2 Zieloni Zborowskie zobacz ›
13  Dragon Rusinowice 2:3 Płomień Borowe zobacz ›
13  Płomień Łagiewniki Wielkie 1:3 Unia Lisowice zobacz ›
13  DRON-HAR Droniowice 1:4 Żwirex Hadra zobacz ›
13  LKS Wierzbie 5:0 Unia Lubecko zobacz ›
13  Victoria Strzebiń 4:3 Promień Glinica II zobacz ›
14  2018-04-08 LKS Śląsk Koszęcin 3:2 Promień Glinica II zobacz ›
14  2018-04-08 Dragon Rusinowice 0:4 Żwirex Hadra zobacz ›
14  2018-04-08 Zieloni Zborowskie 2:4 Unia Lisowice zobacz ›
14  2018-04-08 LKS Wierzbie 1:3 Płomień Borowe zobacz ›
14  2018-04-08 Tajfun Harbułtowice 1:2 Victoria Strzebiń zobacz ›
14  2018-04-08 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:2 Unia Lubecko zobacz ›
15  2018-04-14 Żwirex Hadra 5:1 LKS Wierzbie zobacz ›
15  2018-04-14 Płomień Borowe 7:0 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
15  2018-04-15 Unia Lisowice 2:3 Victoria Strzebiń zobacz ›
15  2018-04-15 Zieloni Zborowskie 4:2 Unia Lubecko zobacz ›
15  2018-04-15 DRON-HAR Droniowice 0:3 LKS Śląsk Koszęcin zobacz ›
15  2018-04-15 Tajfun Harbułtowice 0:4 Promień Glinica II zobacz ›
16  2018-04-22 LKS Śląsk Koszęcin 6:1 Tajfun Harbułtowice relacja ›
16  2018-04-22 Promień Glinica II 0:4 Unia Lisowice zobacz ›
16  2018-04-22 Zieloni Zborowskie 2:1 Płomień Borowe zobacz ›
16  2018-04-22 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:3 Żwirex Hadra zobacz ›
16  2018-04-22 Victoria Strzebiń 0:1 Unia Lubecko zobacz ›
16  2018-04-22 Dragon Rusinowice 3:0 DRON-HAR Droniowice zobacz ›
17  2018-04-28 Dragon Rusinowice 1:3 LKS Śląsk Koszęcin relacja ›
17  2018-04-29 Zieloni Zborowskie 2:3 Żwirex Hadra zobacz ›
17  2018-04-29 Płomień Borowe 4:2 Victoria Strzebiń zobacz ›
17  2018-04-29 Unia Lubecko 2:4 Promień Glinica II zobacz ›
17  2018-04-29 Unia Lisowice 3:5 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
17  2018-04-29 LKS Wierzbie 3:0 DRON-HAR Droniowice zobacz ›
18  2018-05-03 Promień Glinica II 0:2 Płomień Borowe zobacz ›
18  2018-05-03 Płomień Łagiewniki Wielkie 3:0 DRON-HAR Droniowice zobacz ›
18  2018-05-03 Tajfun Harbułtowice 2:1 Unia Lubecko zobacz ›
18  2018-05-03 LKS Wierzbie 0:3 Dragon Rusinowice zobacz ›
18  2018-05-03 Żwirex Hadra 4:2 Victoria Strzebiń zobacz ›
18  2018-05-03 LKS Śląsk Koszęcin 6:1 Unia Lisowice zobacz ›
19  2018-05-06 Unia Lubecko 2:4 Unia Lisowice zobacz ›
19  2018-05-06 Płomień Borowe 1:2 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
19  2018-05-06 LKS Wierzbie 1:5 LKS Śląsk Koszęcin zobacz ›
19  2018-05-06 Zieloni Zborowskie 3:0 DRON-HAR Droniowice zobacz ›
19  2018-05-06 Dragon Rusinowice 4:4 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
19  2018-05-06 Żwirex Hadra 4:1 Promień Glinica II zobacz ›
20  2018-05-12 LKS Śląsk Koszęcin 4:0 Unia Lubecko relacja ›
20  2018-05-13 Promień Glinica II pauza ---
20  2018-05-13 DRON-HAR Droniowice 0:3 Victoria Strzebiń zobacz ›
20  2018-05-13 Zieloni Zborowskie 0:3 Dragon Rusinowice zobacz ›
20  2018-05-13 Unia Lisowice 7:0 Płomień Borowe zobacz ›
20  2018-05-13 Płomień Łagiewniki Wielkie 3:2 LKS Wierzbie zobacz ›
20  2018-05-13 Tajfun Harbułtowice 1:1 Żwirex Hadra zobacz ›
21  2018-05-19 Płomień Łagiewniki Wielkie 1:2 LKS Śląsk Koszęcin zobacz ›
21  2018-05-20 Tajfun Harbułtowice pauza ---
21  2018-05-20 Płomień Borowe 6:0 Unia Lubecko zobacz ›
21  2018-05-20 DRON-HAR Droniowice 0:3 Promień Glinica II zobacz ›
21  2018-05-20 Zieloni Zborowskie 0:2 LKS Wierzbie zobacz ›
21  2018-05-20 Dragon Rusinowice 0:2 Victoria Strzebiń zobacz ›
21  2018-05-20 Żwirex Hadra 4:1 Unia Lisowice zobacz ›
22  2018-05-27 Unia Lisowice 17:00
22  2018-05-27 Unia Lubecko 0:5 Żwirex Hadra zobacz ›
22  2018-05-27 Tajfun Harbułtowice 3:0 DRON-HAR Droniowice zobacz ›
22  2018-05-27 Promień Glinica II 2:0 DRON-HAR Droniowice zobacz ›
22  2018-05-27 LKS Wierzbie 0:7 Victoria Strzebiń zobacz ›
22  2018-05-27 Zieloni Zborowskie 2:1 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
22  2018-05-27 LKS Śląsk Koszęcin 4:2 Płomień Borowe zobacz ›
23  2018-05-31 Unia Lubecko pauza ---
23  2018-05-31 Płomień Łagiewniki Wielkie 5:4 Victoria Strzebiń zobacz ›
23  2018-05-31 Unia Lisowice 3:0 DRON-HAR Droniowice zobacz ›
23  2018-05-31 LKS Wierzbie 0:2 Promień Glinica II zobacz ›
23  2018-05-31 Dragon Rusinowice 0:5 Tajfun Harbułtowice zobacz ›
23  2018-05-31 Żwirex Hadra 6:0 Płomień Borowe zobacz ›
23  2018-05-31 LKS Śląsk Koszęcin 3:1 Zieloni Zborowskie zobacz ›
24  2018-06-03 LKS Śląsk Koszęcin 0:3 Żwirex Hadra zobacz ›
24  2018-06-03 Płomień Borowe 17:00
24  2018-06-03 Unia Lubecko 3:0 DRON-HAR Droniowice zobacz ›
24  2018-06-03 Promień Glinica II 2:0 Płomień Łagiewniki Wielkie zobacz ›
24  2018-06-03 Tajfun Harbułtowice 0:0 LKS Wierzbie zobacz ›
24  2018-06-03 Zieloni Zborowskie 0:4 Victoria Strzebiń zobacz ›
24  2018-06-03 Unia Lisowice 1:3 Dragon Rusinowice zobacz ›
25  2018-06-10 Żwirex Hadra pauza ---
25  2018-06-10 LKS Śląsk Koszęcin Victoria Strzebiń 17:00
25  2018-06-10 Płomień Łagiewniki Wielkie Tajfun Harbułtowice 17:00
25  2018-06-10 DRON-HAR Droniowice Płomień Borowe 17:00
25  2018-06-10 LKS Wierzbie Unia Lisowice 17:00
25  2018-06-10 Zieloni Zborowskie Promień Glinica II 17:00
25  2018-06-10 Dragon Rusinowice Unia Lubecko 17:00
26  2018-06-17 LKS Śląsk Koszęcin pauza ---
26  2018-06-17 Unia Lubecko LKS Wierzbie 17:00
26  2018-06-17 Promień Glinica II Victoria Strzebiń 17:00
26  2018-06-17 Płomień Borowe Dragon Rusinowice 17:00
26  2018-06-17 Tajfun Harbułtowice Zieloni Zborowskie 17:00
26  2018-06-17 Żwirex Hadra DRON-HAR Droniowice 17:00
26  2018-06-17 Unia Lisowice Płomień Łagiewniki Wielkie 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-08-02 LKS Śląsk Koszęcin 0:6 Sparta Lubliniec zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-02-10 Mechanik Kochcice 2:4 LKS Śląsk Koszęcin zobacz ›
2018-02-17 Unia Kalety 4:0 LKS Śląsk Koszęcin zobacz ›
2018-03-10 Promień Glinica 2:1 LKS Śląsk Koszęcin zobacz ›
2018-03-25 LKS Śląsk Koszęcin 3:0 Rybak Ciasna zobacz ›

Ostatnie spotkanie

LKS Śląsk KoszęcinŻwirex Hadra
LKS Śląsk Koszęcin 0:3 Żwirex Hadra
2018-06-03, 17:00:00
     

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
LKS Śląsk Koszęcin 0:3 Żwirex Hadra
Płomień Borowe
Unia Lubecko 3:0 DRON - HAR Droniowice
Promień Glinica II 2:0 Płomień Łagiewniki Wielkie
Tajfun Harbułtowice 0:0 LKS Wierzbie
Zieloni Zborowskie 0:4 Victoria Strzebiń
Unia Lisowice 1:3 Dragon Rusinowice

Statystyki drużyny

Kalendarium

16

08-2018

czwartek

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

FUTBOLOWO.TV

FUTBOLOWO.TV